Share This Post

Etkinlikler / Genel

IDC Dijital Perakende 2017 Ödülleri Sahiplerini Buldu.

IDC Dijital Perakende 2017 Ödülleri Sahiplerini Buldu.

Üyelerimizden Hotiç, Kiğılı, Panda ve Koçtaş projeleri ile IDC Dijital Perakende 2017’de çeşitli kategorilerde verilen ödüllerin sahibi oldu.

Hotiç, E-Ticaret&Konvansiyonel Satış projesi ile Dijital Kanallar ve Müşteri Deneyimi kategorilerinde üçüncülük ödülünün sahibi oldu. Kiğılı, Pathfinder projesi ile Kurumsal Dönüşüm kategorisinde birincilik; Büyük Veri ve Analitik kategorisinde ikincilik ödülünün sahibi oldu. Panda, Panda Matrix projesi ile Dijital Kanallar ve Çoklu Kanal Çözümü kategorilerinde ikincilik ödülünün sahibi oldu. Koçtaş, Customer-Based Revenue Management projesi ile Büyük Veri ve Analitik kategorisinde üçüncülük ödülünün sahibi olmuştur.

CIOTurkey olarak üyelerimiz Hotiç CIO’su Harun Aksöz, Kiğılı CIO’su Gürkan Taşkıran, Panda BT Müdürü Çağatay Sözer ve Koçtaş BT Direktörü Uğur Serkan Taşkın’ı tebrik ediyor, başarılının devamını diliyoruz.

 

Share This Post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>