Share This Post

Genel / Sosyal Sorumluluk

CIO’LAR YARDIM İÇİN SEFERBER OLDU

cioturkey-destek

CIO Turkey’in organize ettiği sosyal sorumluluk projesi için CIO’lar seferber oldu.

CIO Turkey ve İzmir Türk Koleji’nin birlikte gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projesinde, Sinop Durağan Mehmet Akif  Ersoy İlköğretim Okulu öğrencileri  için seferber olundu. Öncelikle, okul yönetimi ile iletişime geçilip, okulun ve öğrencilerin ihtiyaçlarına yönelik bilgi alındı. Verilen bilgiler doğrultusunda, İzmir Türk Koleji öğrencileri 40 öğrenci için “Kardeş Öğrenci” kampanyası başlatarak kışlık bot, mont ve çantadan oluşan paketler hazırladı. CIO Turkey üyeleri ve İzmir Türk Koleji öğretmen ve öğrencileri el ele vererek, okuldaki tüm öğrenciler için okul ihtiyaçlarından oluşan hediye paketleri hazırladı.

İzmir Türk Koleji kampüs müdürü Dr. Dilek İnneci, İzmir Türk Koleji BT Müdürü Deniz Cengiz, Türkiye Sigorta Birliği BT Müdürü Mustafa Özen ve Cantaş Soğutma BT Müdürü Eser Karakoca 29 Aralık’ta Sinop Durağan’a giderek hediye paketlerinin dağıtım organizasyonunu gerçekleştirdi. Sınıf sınıf gezilerek gerçekleştirilen organizasyonda öğrenciler ile eğlenceli zaman geçirildi. Okulun ihtiyacı olan çeşitli sarf malzemeleri de okul yönetimine teslim edildi. CIO Turkey ve İzmir Türk Koleji gönüllüleri bayrak törenine katıldıktan sonra Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu öğretmen ve öğrencileri ile vedalaşarak şehirden ayrıldı.

CIOTURKEY

Share This Post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>